Líbilo se Vám s námi? | Nordic Walking Karlovy Vary

Pokud se s ostatními chcete podělit o Vaše zážit s Nordic walking Karlovy Vary, můžete tak učinit skrze tuto knihu návštěv. Jednoduše vyplňte formulář v levo a odešlete tlačítkem "Odeslat".

* Před odesláním je nutné vyplnit tučně vyznačené pole.

datum: 18. ledna, 2011
jméno: Markéta
Nordic s Arturem byl prostě bomba, děkuju za to a všem moc doporučuju!!!
datum: 28. listopadu, 2010
jméno: Jana:-) (taza@centrum.cz)
Nordic je nejlepší procedura, nikde nemůže být taková super, protože nikde jinde není Arťas:-) Bylo to super, díky moc!
datum: 21. listopadu, 2010
jméno: Martin alias borec (coul) (kresta.m@gmail.com)
Arture,děkuji za nevšední zážitky na procházkách. Bylo mi tento rok moc fajn a už se těším na další rok,jak opět bude sranda :) a naberu energii . Příští rok budu chtít dvojtou dávku NW :D . Uvidíme co na to paní doktorka :D . Mějte se fajn a příští rok ve Varech.
datum: 28. září, 2010
jméno: Vláďa (vladimir.novacek@quick.cz)
Arture i letos děkuji za nevšední zážitek při nejlepší lázeňské proceduře.
datum: 14. září, 2010
jméno: Radosek (radosek@seznam.cz)
Takovou proceduru nemají nikde na světě. Ale to jen proto, že jsi u toho byl Ty, Arthure. Moc Ti za vše dík, bylo mi ctí Tě poznat. A to nejenom Tebe, ale i Tvoji podnikavou, milou a krásnou paní s jejím zámečkem plným vánoční výzdoby. Přeji Vám oběma mnoho štěstí, zdraví, pohody a co nejvíc spokojených zákazníků.
datum: 02. září, 2010
jméno: Veronika B. (ronikave@volny.cz)
Líbilo se moc! Nejlepší procedura z nejlepších a nejzábavnější :) Arthure moc moc děkujem a za rok se zase těšíme!
datum: 20. dubna, 2010
jméno: Markéta Ružová (markheta@post.cz)
Jela jsem si valet sunky a oni me tam honili po kopcich , ale po prvni chuzi se zmenil muj pohled na pohyb..moc dekuju arturovi za skvlele jednani byla to zabava zdolavat kazdy kopec....tak snad zase za rok:)
datum: 11. prosince, 2009
jméno: Kačenka a teta z F.M. (katkaolin@seznam.cz)
Kdyby mi někdo řekl před měsícem,že budu chodit nordic wolking tak ho pořádně poženu.Po měsíci chození s nejlepším instruktorem Arturkem,jsem zjistila,že chodit budu stále,jen nebudu mít vedle sebe NSNS.Tak škoda,už se na vás všechny moc těším příští rok.Nepřeháním,opravdu přijedeme.Kačka a teta
datum: 27. září, 2009
jméno: Dave Extreme (happyd@seznam.cz)
Chodim si tak po Beskydach a furt si řikam, že mi cosik chybí, dokud mi to nedocvakne: klacky! Arture, hoď je do toho svého Mini obchodu, co ho tu na těch webových stránkách máš, ať si je můžu kupit a machrovat tu mezi těma beskydskýma srnkama;-) Jinač nordic walking ganz echt suprovni procedura, ta nejlepčí na Kriváni! Trzymaj sie, kumplu! David z Ostravy
datum: 19. září, 2009
jméno: Petr Dorazil (pet.dor@seznam.cz)
Nordic wolking je opravdu super a v kombinaci pod vedením s Arturem Regietou a Karlovými Vary a jejich neuvěřitelně pěkným okolím je to přímo zážitek na celý život (bez přehánění) :-D. Vřele doporučuji a z mé zkušenosti to byla nejlepší procedura v lázních. Doufám, že to zase příští nebo další rok zopakuju. Zdravím Artura do Varů a děkuji. Petr z Mohelnice.

Kontakt

Arthur Regieta
Arthur Regieta
tel.: +420 728 317 837
e-mail
Jiřina Koisová
Jiřina Koisová
tel.: +420 728 839 971
e-mail