Líbilo se Vám s námi? | Nordic Walking Karlovy Vary

Pokud se s ostatními chcete podělit o Vaše zážit s Nordic walking Karlovy Vary, můžete tak učinit skrze tuto knihu návštěv. Jednoduše vyplňte formulář v levo a odešlete tlačítkem "Odeslat".

* Před odesláním je nutné vyplnit tučně vyznačené pole.

datum: 27. února, 2023
jméno: Václav Kučera (sip-rozpocty@centrum.cz)
Byl jsem v lázních v Karlových Varech a kolega mně vzal na túru s hůlkama. Věděl jsem, že to bude nějaký výlet do přírody, ale proč ty hůlky.. Bylo to prostě úžasný super kolektiv a jedinečný Arthur, který to vedl. Arthure. tablety tě zdraví
datum: 12. dubna, 2015
jméno: Dilfuza (dilfuza.mavlyanova@seznam.cz)
Dobrý den pane Arthure. Moc děkuji za krasný NW 10.04.2015. Bylo to moc zajímavé a hlavně zdravé. Doufám, že příště už se budu pravidelně zúčastňovat v NW,
datum: 01. ledna, 2012
jméno: Martin alias borec (kresta.m@gmail.com)
Dodatečně,ale přece. Díky za tvoje hodiny NW Arture. Věřím,že i v letošním roce se sejdeme a bude stejná a ještě mnohem větší sranda. Díky. Martin alias borec.
datum: 28. října, 2011
jméno: Katya (fanta-puch@yandex.ru)
Hi!!! It's Katya from Voronezh. Due to you I opened for myself such a fantastic kind of sport as nordic walking! I'll return to KV because of NW!:-) Spasibo!
datum: 26. října, 2011
jméno: Elena (belova1268@mail.ru)
Arthure, diky, opět bylo super! At` žije NW a Jožin z bažin!
datum: 10. října, 2011
jméno: Jiřina Šerá (jirin.sera@seznam.cz)
Arthure moc děkuji za krásný a optimistický NW jsi super.Tvoje podání NW nahradí všechny procedury.Ještě jednou děkuji a doufám,že se všichni za rok uvidíme.
datum: 06. října, 2011
jméno: Martina Jopková (martina.bluchova@seznam.cz)
Arthure opět bylo super díky za perfektní vycházky a tvůj optimismus :)
datum: 04. října, 2011
jméno: Petra (petra.petlachova@seznam.cz)
Nordic s Arthurem je nepřenositelný a těžko reprodukovatelný zážitek. Musíte to zkrátka zažít ! Díky Arthure, u Tebe by se mohli mnozí odborníci učit, jak správně pracovat s lidmi a motivovat je. Po fyzické i psychické stránce Tvoje terapie funguje stoprocentně !!
datum: 30. června, 2011
jméno: Monika Filipová (monife@volny.cz)
Právě jsem se vrátila z lázeňského pobytu a vím,že se mi nejvíce bude stýskat po skvělých vycházkách.Vždy jsem se vrátila z nordicu plná dojmů a měla jsem pocit,že jsem si plně nabila své baterie.Každý kdo jen může - vyražte,vřele doporučuji a vůdce,který vede celou smečku vás nenechá přemýšlet o hloupostech
datum: 25. února, 2011
jméno: Jenny
... každý by chtěl žít na vrcholu, ale všechno štěstí a růst se většinou uskutečňují pouze při cestě TAM - proto přeju Arturovi i všem jeho spoluputovníkům, aby k varským vrcholkům stoupali ještě mnoho a mnoho let se stejným odhodláním a nadšením - je to báječná droga - díky.

Kontakt

Arthur Regieta
Arthur Regieta
tel.: +420 728 317 837
e-mail
Jiřina Koisová
Jiřina Koisová
tel.: +420 728 839 971
e-mail